Centrum Edukacji i Doradztwa MADA powstało w 1991 roku (wówczas firma funkcjonowała pod nazwą Ośrodek Szkolenia Kursowego „MADA”). Od samego początku istnienia, nasza placówka zajmuje się doskonaleniem zawodowym i permanentnym kształceniem młodzieży i osób dorosłych. Od tego czasu systematycznie zwiększa swój potencjał.
      Jesteśmy placówką niepubliczną, nad którą nadzór merytoryczny sprawuje Kuratorium Oświaty we Wrocławiu. Prowadzimy kursy doskonalące we wszystkich zawodach w porozumieniu z placówkami edukacyjnymi oraz zakładami pracy.
      Nasza reputacja i marka to wartość, na którą składa się zaufanie i satysfakcja Klientów oraz efektywna praca wykwalifikowanych instruktorów, trenerów i wykładowców z wyższym wykształceniem i doświadczeniem pedagogicznym, którzy trafnie i starannie przygotowują programy nauczania. Powyższe sprawia, że przekazywana wiedza w szybki i przyjemny sposób przyswajana jest przez naszych Kursantów.
      Siedziba Centrum znajduje się w Głogowie. Działalność prowadzona jest w trzech biurach znajdujących się na terenie miasta, w których prowadzone są  zapisy i szkolenia.  Sale wykładowe są zaopatrzone w sprzęt audiowizualny i odpowiednio dobrane materiały dydaktyczne (książki, zeszyty, testy, plansze). Szkolenia i kursy obejmują wykłady teoretyczne i praktyczne z wykorzystaniem materiałów dydaktycznych oraz sprzętu potrzebnego do zdobycia określonych kwalifikacji.
    Przewidujemy możliwość przeprowadzenia kursów i szkoleń w zakładach pracy zlecających nam kursy lub w innych lokalizacjach wskazanych przez naszych Klientów. Współpracujemy z wieloma firmami w Głogowie i okolicy, jak również na terenie Dolnego Śląska i całego kraju.
      Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie na rynku szkoleniowym oraz wypracowana przez lata pozycja w pełni profesjonalnego przedsiębiorstwa proponującego swoim Klientom różnorodne formy kształcenia i szkolenia, pozwolą Państwu zdobyć wymagane kwalifikacje.
    Mamy nadzieję, że również Państwo, po zapoznaniu się z bogatą ofertą naszej firmy, poszerzą grono Klientów Centrum Edukacji i Doradztwa MADA.